Online prihláška na denný tábor 2024

 

ZÁŽITKOVÉ DENNÉ TÁBORY FUNLANDIA NITRA

FUNLANDIA je ideálne miesto, kde môžu deti stráviť svoje letné prázdniny plné zábavy, vzdelávania a nových priateľstiev. Detstvo je úžasné obdobie v živote človeka. Dieťa spoznáva svet okolo seba, učí sa nové veci, nadväzuje kontakty s inými deťmi a formuje sa na človeka s vlastnou osobnosťou a názormi. Žiariace očká, smiech, nekonečné otázky, bláznenie sa, kamaráti k nemu neodmysliteľne patria. Tieto veci sú dôležité aj pre nás, preto sme sa z dlhoročných skúseností s prácou s deťmi rozhodli venovať sa Vašim deťom intenzívne, v malých skupinách a pripraviť im nezabudnuteľné zážitky na celý život vo forme denných táborov.

FUNLANDIA ponúka široké spektrum aktivít a programov pre deti vo veku od 7 – 12 rokov. Deti sa tu naučia nové zručnosti, rozvinú svoje schopnosti a objavia nové talenty. Okrem tradičných aktivít ako sú športy, hry a tvorivé dielne sú tu tiež možnosti zapojiť sa do rôznych vzdelávacích aktivít. Stanú sa napríklad bádateľmi na ceste okolo sveta, malými vedcami, lovcami dinosaurov alebo tajnými špiónmi. Hľadáme a podporujeme talenty Vašich detí a poobede Vám ich vraciame vysmiate, šťastné a plné dojmov z bohatého programu denného tábora FUNLANDIA. Náš denný tábor ponúka tematický zážitkový starostlivo vyskladaný program, ktorý garantuje vysokoškolský pedagóg s dlhoročnou praxou. Okrem zábavy s fantáziou, čo je naše motto, nám záleží aj na forme, obsahu aj cieľoch. Či už majú Vaše deti záujem o športové hry, tvorivé dielne alebo netradičné workshopy – u nás si určite prídu na svoje. Stanú sa súčasťou silnej komunity plnej energie.

Viac na: https://funlandia.sk/

 

DENNÝ TÁBOR FUNenglish

21. augusta sa konal náš prvý anglický denný tábor FUNenglish, novinka 2023 v zážitkových táboroch FUNLANDIA. Tábor viedla naša hlavná táborová lektorka, examinátorka CAMBRIDGE, Mária Šupinová (MIA), ktorá sa s deťmi rozprávala po celý týždeň iba po anglicky.