Jazyková škola - kurzy angličtina, nemčina, slovenčina, skúšky Cambridge, štátnica angličtina Nitra

E - KU Inštitút jazykovej a interkultúrnej komunikácie

Úvod

Informácie

Kurzy

Skúšky

Firmy

One-to-one

Deti

Kalendár

Search Our Site

skenfrdeitrues
 
 
Navštívte nás v pavilóne M3 na Veľtrhu práce JOB EXPO 2019!

Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny organizuje v dňoch 16. - 17. apríla 2019 v areáli Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO v Nitre už 9. ročník Veľtrhu práce - Job Expo 2019 v spojení s 21. ročníkom medzinárodnej burzy práce European Job Days 2019. Ide o najväčší veľtrh pracovných príležitostí na Slovensku.

E - KU Inštitút JaIK bude už po piatykrát odborným partnerom veľtrhu. Pre tento ročník inštitút aktualizoval svoje motto. Od predchádzajúceho Kariéra? Len s cudzími jazykmi! sa posunul k novému Cudzí jazyk? Lepšia práca, vyšší zárobok!

Počas trvania veľtrhu E - KU ponúkne tieto zaujímavé jazykové služby:

  • Poradenstvo v oblasti jazykového vzdelávania a medzinárodných jazykových skúšok. E - KU je najväčším držiteľom jazykových licencií v SR a aktívne vykonáva skúšky Cambridge English, TOEFL, skúšky Goetheho inštitútu, ECL a štátne jazykové skúšky (vo viacerých jazykoch). Skúšky sú často žiadané zo strany zamestnávateľov, resp. na základe legislatívnych požiadaviek.

  • Testovanie. Vo výstavnom stánku si bude môcť každý záujemca otestovať svoju jazykovú úroveň. Okrem toho bude spustené na našej stránke www.eku.sk  aj online testovanie. Z pohodlia vlastného domova sa záujemcovia môžu otestovať v nemčine, ruštine, francúzštine, španielčine, taliančine a angličtine. Stačí kliknúť na špeciálnu podstránku OTESTUJ SA! Kto má po online otestovaní záujem o vystavenie certifikátu, môže nás navštíviť v pavilóne M3, stánok č. 7. Uchádzačom o prácu radíme, aby si certifikát z online testovania priložili k svojmu CV a na veľtrhu ho aj využili.

  • Špecializované jazykové poradenstvo pre lekárov a zdravotné sestry - uchádzačov o prácu v zdravotníctve v nemecky hovoriacich krajinách. Skúšky Goetheho inštitútu sú oficiálne požadované ako relevantný doklad o uznávaní jazyka. E – KU Inštitút JaIK vykonáva tieto skúšky už 24 rokov na základe udelenej licencie. Návštevníci veľtrhu môžu teda získať relevantné a dôveryhodné informácie, resp. sa priamo prihlásiť na skúšku a získať zľavu.

  • Kurzy a skúšky zo slovenčiny. Poradenstvo ohľadom jazykových kurzov. Informácie pre lekárov zo zahraničia - možnosť vykonať štátne jazykové skúšky zo slovenského jazyka.

  • Outsourcing firemného vzdelávania. Už viac ako 26 rokov pomáhame riešiť špecifické potreby zamestnávateľov. Na základe tzv. analýzy potrieb navrhneme komplexný jazykový tréning zamestnancov. Počas veľtrhu ponúkame konzultácie pre HR.

  • Veľtržné zľavy. Všetkým, ktorí sa zúčastnia veľtrhu a zapíšu sa do tzv. Contact listu, bude do konca roka 2019 poskytnutá zľava vo výške 20 % na
a) prípravné kurzy na jazykovú skúšku podľa vlastného výberu, resp.

b) jazykové skúšky Goetheho inštitútu, Cambridge English, ECL a štátnice. (Zľava sa nevzťahuje na skúšku TOEFL.)
Zľavy budú poskytnuté v prípade záujmu aj všetkým, ktorí sa zúčastnili / zúčastnia online testovania alebo prezenčného testovania počas veľtrhu.

Navštívte nás v našom stánku č. 7 v pavilóne M3. Radi vás privítame a odpovieme na vaše otázky!

Zdieľať a nasledovať

Vzdelávanie učiteľov

Program pre spolupracujúce školy

Kontakt

E - KU Inštitút jazykovej a interkultúrnej komunikácie
Piaristická 2
949 01 Nitra
Slovenská republika

tel: +421 37 6542 456
eku.os@eku.sk