Jazyková škola - kurzy angličtina, nemčina, slovenčina, skúšky Cambridge, štátnica angličtina Nitra

E - KU Inštitút jazykovej a interkultúrnej komunikácie

Úvod

Informácie

Kurzy

Skúšky

Firmy

One-to-one

Deti

Kalendár

Search Our Site

skenfrdeitrues
 
 
V súvislosti s prijatými opatreniami Ministerstva, školstva, vedy, výskumu a športu SR a v súlade s pravidlami COVID AUTOMATU (od 26.4.2021 v NR - 1. stupeň varovania) sa obnovuje prezenčná výučba aj v jazykových školách. Prezenčné vyučovanie sa v E - KU začína v pondelok 3. 5. 2021 (vrátane).

Dôležité informácie pre poslucháčov:
1. Poslucháči  nepotrebujú test s negatívnym výsledkom.
2. Poslucháči potrebujú doložiť potvrdenie o bezinfekčnosti. (Stále očakávame uverejnenie aktualizovaného dokumentu a ďalšie usmernenia. Spôsob doručenia a pod. oznámime.) V piatok podvečer zasielame všetkým našim poslucháčom info e-mail s prílohou dokumentu -vyhlásenie o bezinfekčnosti pre plnoletého, resp. neplnoletého poslucháča.
3. V rámci vzdelávacieho procesuje je povolené nosiť rúško, nie respirátor. Upozornenie! Vzhľadom na to, že škola sa nachádza v budove, v ktorej sídlia aj iné subjekty, platí povinnosť používať v spoločných vnútorných priestoroch respirátor FFP2, N95 alebo KN95 (chodby, výťahy a pod.).
4. Pri návšteve študijného oddelenia zo strany iných klientov (nie poslucháčov školy!) sa treba preukázať negatívnym testom podľa aktuálne platných opatrení. Negatívny test nepotrebujú osoby, ktoré sú presne definované (napríklad osoby, ktoré prekonali ochorenie COVID-19 a majú potvrdenie o prekonaní ochorenia nie staršie ako 180 dní).

Ďalšie upresňujúce informácie  budeme uverejňovať na našej stránke www.eku.sk a takisto na ne upozorňovať aj na sociálnej sieti Facebook.

UPDATE!
Na stiahnutie zo stránky ministerstva školstva:

Vyhlásenie o bezinfekčnosti pre neplnoletého poslucháča - príloha č. 8
Vyhlásenie o bezinfekčnosti pre plnoletého poslucháča - príloha č. 10

Zdieľať a nasledovať

Vzdelávanie učiteľov

Program pre spolupracujúce školy

Kontakt

E - KU Inštitút jazykovej a interkultúrnej komunikácie
Piaristická 2
949 01 Nitra
Slovenská republika

tel: +421 37 6542 456
eku.os@eku.sk