Jazyková škola - kurzy angličtina, nemčina, slovenčina, skúšky Cambridge, štátnica angličtina Nitra

E - KU Inštitút jazykovej a interkultúrnej komunikácie

Úvod

Informácie

Kurzy

Skúšky

Firmy

One-to-one

Deti

Kalendár

Search Our Site

skenfrdeitrues
 
 
Testovanie je určené pre návštevníkov veľtrhu JOB EXPO 2018. Ak máte záujem aj o vystavenie certifikátu, navštívte nás v pavilóne M3, stánok č. 8. Radi vám ho vystavíme. Uchádzačom o prácu radíme, aby si tento certifikát z nášho online testovania priložili k svojmu CV a - samozrejme na veľtrhu ho aj využili.

Čítať ďalej
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny organizuje v dňoch 26. - 27. apríla 2018 v areáli Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO v Nitre už 8. ročník Veľtrhu práce - Job Expo 2018 v spojení s 20. ročníkom medzinárodnej burzy práce European Job Days 2018. Ide o najväčší veľtrh pracovných príležitostí na Slovensku. E - KU Inštitút JaIK bude už po štvrtýkrát odborným partnerom veľtrhu.


Goetheho inštitút (ďalej GI) oslavuje 27. marca 25 rokov svojho pôsobenia na Slovensku. Táto inštitúcia pôsobí po celom svete s cieľom podporovať nemeckú kultúru a nemecký jazyk. Pre E - KU Inštitút JaIK je veľkou cťou a prejavom dôvery, že v roku 1995 získal ako prvé neštátne vzdelávacie zariadenie v Československu licenciu na vykonávanie jazykových skúšok Goetheho inštitútu.


Prihlášky na štátne jazykové skúšky, ktoré sa budú konať v jarnom termíne, treba odovzdať do 31. 3. 2018. Do tohto legislatívne daného termínu je kandidát povinný okrem podania prihlášky uhradiť príslušný poplatok. Štátnice sa budú konať v angličtine a nemčine na úrovni B2, C1, C2 a z ostatných jazykov (FJ, TJ, ŠJ, slovenčina!, RJ) na úrovni B2. 


V súčasnom období prebieha úprava názvov skúšok Cambridge English. Snahou britskej snahy bolo sprehľadniť systém názvov v súlade s Európskym referenčným rámcom pre jazyky. Pre kandidátov to znamená, že obsah skúšok sa nezmenil, bol upravený len názov.


Vedenie E - KU oznamuje zápisy do letného semestra 2017/2018, ktoré sa budú konať 19. a 26. 1. 2018  od 14.00 do 17.00 h. Záujemcovia od 14 rokov môžu využiť aj online zápisy v AJ, NJ, RJ, TJ, ŠJ, FJ. Deti zapisujeme vo veku od 5 rokov.


Pokiaľ ste si zaumienili v novom roku urobiť niečo s "vašou" angličtinou, máme pre vás tip. Naše kurzy Angličtina Refresh štartujú už vo februári, pričom prihlášky sa uzatvárajú 23.1.2018.


Na základe dlhodobej spolupráce so spoločnosťou UNIQA Group Service Center Slovakia v oblasti jazykového vzdelávania zamestnancov sa E-KU Inštitút JaIK rozhodol poskytovať zľavu pre deti zamestnancov tejto spoločnosti na klasické jazykové kurzy vo výške 10 %.
Zľava vstúpi do platnosti 1. 1. 2018.


Advent je obdobie čakania a prípravy na Vianoce.  Cieľom našej súťaže Ukáž, čo vieš o advente a vyhraj, bolo spríjemniť toto čakanie a zamyslieť sa nad adventom. Dúfame, že sa vám naše otázky a aktivity páčili. Dostali sme 245 odpovedí.


Darčeková poukážka je vhodný tip na vianočný darček. Môžete ju použiť na úhradu akéhokoľvek  jazykového kurzu alebo jazykovej skúšky. Stačí zájsť na Odd. pre študijné záležitosti a uhradiť príslušný poplatok. Určite tým potešíte vám blízku osobu! Šťastné a veselé!


Zdieľať a nasledovať

Vzdelávanie učiteľov

Program pre spolupracujúce školy

Kontakt

E - KU Inštitút jazykovej a interkultúrnej komunikácie
Piaristická 2
949 01 Nitra
Slovenská republika

tel: +421 37 6542 456
eku.os@eku.sk