Jazyková škola - kurzy angličtina, nemčina, slovenčina, skúšky Cambridge, štátnica angličtina Nitra

E - KU Inštitút jazykovej a interkultúrnej komunikácie

Úvod

Informácie

Kurzy

Skúšky

Firmy

One-to-one

Deti

Kalendár

Search Our Site

skenfrdeitrues
 
 
Darčeková poukážka je vhodný tip na vianočný darček. Môžete ju použiť na úhradu akéhokoľvek  jazykového kurzu alebo jazykovej skúšky. Stačí zájsť na Odd. pre študijné záležitosti a uhradiť príslušný poplatok. Určite tým potešíte vám blízku osobu! Šťastné a veselé!


V nasledujúci dňoch od 20. 11. do 23. 11. 2017 si dovoľujeme pozvať rodičov našich žiakov na otvorené hodiny. Pretože otvorená hodina má svoje špecifiká a zasahuje aj do organizácie výučby, dovoľujeme si vás kvôli úspešnému priebehu hodiny požiadať, aby ste rešpektovali tieto organizačné pokyny:


Máte chuť zlepšiť svoju komunikáciu v angličtine aj mimo kurzov alebo školy ? Mládežnícka organizácia AIESEC v Nitre Vám ponúka možnosť sa zapojiť do projektu Educate Slovakia 2018 ako HOSŤOVSKÁ RODINA a zažiť neuveriteľný čas so zahraničnými stážistami!


Na základe dlhodobej spolupráce so spoločnosťou UNIQA Group Service Center Slovakia v oblasti jazykového vzdelávania zamestnancov sa E-KU Inštitút JaIK rozhodol poskytovať zľavu pre deti zamestnancov tejto spoločnosti na klasické jazykové kurzy vo výške 10 %.
Zľava vstúpi do platnosti 1. 1. 2018.


V dňoch od 27.11. do 7.12.2017 bude prebiehať elektronická registrácia pre súčasných žiakov a študentov E-KU, ktorí majú záujem o pokračovanie štúdiu cudzieho jazyka v LS 2017/18 (2. polroku). V tomto termíne obdržíte na vašu mailovú email, v ktorom potvrdíte vaše rozhodnutie. V prípade vašej kladnej odpovede vám bude zaslaná elektronická faktúra, ktorú treba uhradiť do 15.1.2018.


V dňoch 4. – 5. 10. 2017 sa konalo na Ekonomickej univerzite v Prahe pracovné stretnutie manažérov skúškových centier Cambridge Assessment English pre Českú republiku, Slovenskú republiku a Poľsko. E – KU Inštitút JaIK ako autorizované centrum pre skúšky Cambridge English v SR zastupovala Mgr. Anna Molnárová.


Ešte do piatku 22.9.2017 sa môžu záujemcovia prihlasovať do kurzov Angličtina Refresh. Kurzy pomôžu všetkým tým, ktorí váhajú, resp. o svojich jazykových zručnostiach stále pochybujú. A stále nemajú na nič čas! Odporúčame vám naše kurzy, pretože si "oprášite" to, čo viete. A ostatné, čo chýba, doučíme my :-)  Kurzy sa konajú na úrovniach A2 a B2. Nekladieme si teda za cieľ stresovať vyťažených ľudí, ale chceme vám pomôcť naštartovať vaše predsavzatia. A presvedčiť vás, že svoje rozhodnutie nebudete ľutovať. Veď tú angličtinu potrebujete, no nie?


E - KU Inštitút jazykovej a interkultúrnej komunikácie v Nitre je zriaďovateľom súkromnej jazykovej školy, ktorá je oprávnená prijímať vzdelávacie poukazy (ďalej VP). Rodič ako zákonný zástupca žiaka vo veku do 18 má právo rozhodnúť, v ktorom vzdelávacom zariadení, resp. škole jeho dieťa VP odovzdá.


Vedenie E - KU oznamuje zápisy do nového šk. roka 2017 / 2018, ktoré sa budú konať 28. 30. a  31. augusta 2017  od 14.00 do 17.00 h. Ďalšie termíny prebehnú prvý septembrový týždeň. Záujemcovia od 14 rokov môžu využiť aj online zápisy v AJ, NJ, RJ, TJ, ŠJ, FJ. Deti zapisujeme vo veku od 5 rokov (rok pred nástupom  do ZŠ.) Viac o zápisoch - klikni!


V novom školskom roku 2017/18 sú pripravené jazykové kurzy pre cudzincov. Súčasne E - ku ponúka aj individuálnu formu výučby "one-to-one" a jazykové skúšky zo slovenského jazyka. Záujemcovia, ktorí sa prihlásia na intenzívne kurz,y získajú potvrdenie na pobyt, ktoré slúži ako podklad pre udelenie víz na cudzineckej polícii Slovenskej republiky. Ponuka kurzov...

Zdieľať a nasledovať

Vzdelávanie učiteľov

Program pre spolupracujúce školy

Kontakt

E - KU Inštitút jazykovej a interkultúrnej komunikácie
Piaristická 2
949 01 Nitra
Slovenská republika

tel: +421 37 6542 456
eku.os@eku.sk